Elektryczne

Gitara elektryczna Dimavery Rebell 2

Gitara elektryczna YAMAHA EG 112

Przetworniki: 2x Yamaha SC, 1x Yamaha HU
Gryf: Klon/Palisander
Korpus: Olcha

Gitara elektryczna YAMAHA Pacifica 112V

PACIFICA112V
więcej...
Przodujący w tej klasie model Pacifica 112V łączy w sobie niezwykłe możliwości sceniczne, komfort gry oraz bezkompromisową konstrukcję, czyniąc tę gitarę najbardziej wartościową na rynku.

Jedna z najbardziej wartościowych od ponad dekady seria gitar elektrycznych Yamaha Pacifica jest znana ze świetnego brzmienia oraz niezwykłego komfortu gry. Gitary z serii Pacifica charakteryzują m.in. niezwykle komfortowo wyprofilowany korpus, design gryfu typu bolt-on, klasyczne vibrato oraz możliwość przełączania konfiguracji przystawek H-S-S na pięć różnych ustawień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opis

Przystawki Alico V
Magnesy Alico V stosowane są zarówno w przystawkach jednocewkowych (single-col), jak i w przetwornikach humbucker, dostarczając czyste, jasne brzmienie, ze świetną projekcją, które na pewno nie zaniknie w muzyce całego zespołu.

Funkcja Coil Tap


Funkcja Coil Cap na tylnej przystawce humbucker zapewnia szeroki zakres możliwości brzmieniowych, od ciężkiego distortion, aż po przejrzyste brzmienie pojedynczej przystawki jednocewkowej (single-coil). Przełącznik w pokrętle umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy brzmieniami przystawek. Ustawienie potencjometru Pickup Selector (zmiana przystawki) na czwartą pozycję automatycznie włącza funkcję Coil Tap, która dostarcza czyste półtony z pary pojedynczych przystawek.

Tremolo typu Block Saddle Vintage
Tremolo typu Block Saddle Vintage oferuje doskonałe działanie. Siodełko typu Heavy Block zapewnia bogaty sustain oraz głębokie brzmienie.

Przystawka przy mostku
Tak jak w najlepszych modelach z serii PACIFICA, przystawka przy mostku jest zamontowana bezpośrednio do korpusu. Taka konfiguracja przechwytuje rezonans korpusu, zapewniając większa dynamikę brzmienia.

Potencjometry
1 : 5P Pickup Selector (zmiana przystawki)
2 : Master Volume (przełącznik wciśnij/pociągnij)
3 : Master Tone

 

Zestaw EG112C

Gitarą w tym zestawie jest model EG112C z dwiema jednocewkowymi przystawkami (single-coil) oraz jedną przystawką typu humbucker.
więcej...
zestaw zawiera:
Wzmacniacz gitarowy GA15
Tuner YT100
Kostki do gry
Pokrowiec
Pasek do gitary
Zestaw strun
Korbka do nawijania strun
Kabel

Zestaw ERG121C

Gitarą w tym zestawie jest model ERG121C z jednocewkową przystawką (single-coil) oraz dwiema przystawkami typu humbucker.
więcej...
zestaw zawiera:
Wzmacniacz gitarowy GA15
Tuner YT100
Kostki do gry
Pokrowiec
Pasek do gitary
Zestaw strun
Korbka do nawijania strun
Kabel