Instrumenty muzyczne

pianina elektroniczne

YAMAHA ARIUS YDP-V240

Naturalne brzmienie fortepianu, zaawansowane funkcje, absolutna radość gry.
więcej...
Klawiatura Graded Hammer Standard (GHS) z matowym wykończeniem czarnych klawiszy

Tak jak w prawdziwym fortepianie, klawisze niższych rejestrów pracują ciężej, natomiast te z wyższych rejestrów lżej. Matowe wykończenie czarnych klawiszy sprawia, że instrument wygląda profesjonalnie.

Regulacja siły oporu klawiszy

Dzięki trzem poziomom siły oporu klawiszy możesz dostosować instrument do swojego stylu gry. Możesz także wyłączyć czułość klawiszy dla uzyskania stałej reakcji na bodziec, co jest szczególnie przydatne podczas gry z użyciem brzmienia organowego.

Advanced Wave Memory (AWM) Dynamic Stereo Sampling

AWM to system samplowania, który, dzięki użyciu techniki cyfrowej do nagrywania brzmienia instrumentu oraz nałożeniu wysokiej jakości filtrów na pobrane próbki audio, tworzy brzmienie najbardziej zbliżone do tego, jakie oferują akustyczne instrumenty. System AWM Stereo Sampling tworzy przestronny, głęboki i bogaty dźwięk dzięki wykorzystaniu dwóch fal brzmieniowych uzyskanych w procesie nagrywania systemem stereo.

Funkcja półpedału

Umożliwia kontrolę wolumenu brzmienia. Im głębiej pedał jest wciśnięty, tym większy pogłos możesz uzyskać.

Brzmienia Live!, Cool! i Sweet!

Szeroki wybór brzmień instrumentów akustycznych i elektrycznych. Mieszanka wielowarstwowych sampli nagranych w systemie stereo w pełni oddaje naturalne cechy instrumentów.

Funkcja Auto Accompaniment

Dzięki tej funkcji możesz tworzyć akompaniamenty w różnych stylach - pop, jazz oraz wiele innych - i różnych instrumentacjach - np. duży zespół lub orkiestra - grając jedynie akordy w lewej ręce. Świetnie rozwiązanie podczas solowych występów, zwłaszcza dla początkujących muzyków.

Easy Song Arranger

Dzięki funkcji Easy Song Arranger możesz dowolnie zmieniać style poszczególnych utworów i tworzyć zupełnie nowe aranżacje - balladę zamienić w bossa novę czy kawałek hip-hopowy. Możesz także zmieniać główny głos w utworze lub akompaniament i nadać mu kompletnie nowy charakter.

Technologia Performance Assistant (P.A.T.)

Dzięki tej funkcji twoje wykonania zawsze będą brzmiały profesjonalnie... nawet jeśli będziesz grać złe dźwięki! Wszystko co musisz robić, to naciskać klawisze w rytmie - wykorzystując na przykład kolejno zakresy klawiszy lewej i prawej ręki.

Muzyczna baza danych oraz zewnętrze pliki

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości przy wyborze brzmień pasujących do danego stylu muzycznego po prostu wyszukaj go w muzycznej bazie danych (Music Database). Wszelkie ustawienia zostaną automatycznie dopasowane do wybranego przez ciebie gatunku. Ponadto instrument obsługuje pliki Music Database pobrane z komputera lub przenośnej pamięci USB.

Złącze USB TO DEVICE

Podłącz pamięć przenośną USB do instrumentu. Będziesz mieć możliwość zapisywania lub wgrywania ustawień oraz własnych utworów stworzonych za pomocą instrumentu, jak również odczytywania danych z podłączonego urządzenia.

Digital Signal Processor (DSP)

DSP może być wykorzystany w pojedynczych lub podwójnych brzmieniach. Dzięki niemu możesz wzmacniać dźwięk lub dowolnie go modyfikować posługując się różnorodnymi efektami, m. in. regulującymi pogłos czy zniekształcającymi brzmienie.

Złącze USB TO HOST

Czerp pełnymi garściami z szerokiej oferty komputerowego oprogramowania muzycznego. Podłączenie i ustawienia są niezwykle proste. Możesz odtwarzać swoje nagrania wykorzystując różne brzmienia, a wszystko to za pomocą jednego instrumentu.

Funkcja wyświetlania nut

Podczas odtwarzania nagrań na wyświetlaczu pojawia się partytura. Umożliwia to naukę czytania nut. Jeśli utwór zawiera słowa lub informacje o akordach*, zostaną one również wyświetlone. *W przypadku nieprawidłowego formatu słowa i zapis akordowy nie będą wyświetlane.

Yamaha Education Suite (Y.E.S.)

Y.E.S. to zaawansowany program zawierający pomocne wskazówki dotyczące obsługi instrumentu. Dzięki niemu nauczysz się jak grać i wykorzystywać wszystkie jego możliwości. Y.E.S. pomaga również w opanowywaniu utworów dzięki specjalnie opracowanym lekcjom, które mogą być przeprowadzane z wykorzystaniem każdej ręki osobno lub dwóch na raz.

Przycisk Piano Reset

Dzięki tej funkcji możesz w jednej chwili przywrócić tradycyjne brzmienie fortepianu bez względu na wcześniejsze ustawienia.

keyboardy

Keyboard YAMAHA PSR-E443

 • Funkcja PATTERN daje możliwość tworzenia własnych "groove`'iących" rytmów
 • Pokrętła kontrolne sterujące brzmieniem oraz wysokością dźwięków w czasie rzeczywistym
 • 755 brzmień w najwyższej jakości, w tym brzmienia Sweet! oraz Cool!
 • Funkcja Arpeggio
 • AUX IN
 • iPhone/iPod touch/iPad connectivity
 • Yamaha Education Suite (Y.E.S.)
 • Brzmienia z całego świata wzbogacą Twoją muzykę
 • Muzyczna baza danych
 • Złącze USB to Device

PSR-E443 to idealny wybór na pierwszy keyboard. Polecamy go również bardziej doświadczonym muzykom, którzy wymagają zaawansowanych funkcji, umożliwiających tworzenie i komponowanie własnej muzyki. PSR-E443 cechuje się szerokim zakresem możliwości oraz funkcji, w tym wbudowane złącze AUX IN. Jest to instrument, który wspiera rozwój umiejętności muzyka.
więcej...

YAMAHA Baby Clavinova DGX-650

System próbkowania Pure CF zapewnia doskonałe brzmienie fortepianu koncertowego Yamaha CFIIIS o najwyższej jakości. Autentyczne brzmienie oraz wspaniały rezonans znacznie wpływają na komfort gry i realizm instrumentu.
więcej...

Klawiatura Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) zapewnia doskonały komfort gry prawdziwego fortepianu. Gwarantuje ona realistyczną reakcję na grę muzyka i znacząco wpływa na perfekcyjne "wyczucie" instrumentu. Klawiatura GHS wiernie symuluje mechanikę akustycznych klawiatur - niższe nuty wymagają większej siły nacisku, zaś wyższe - mniejszej.

Autentycznie brzmiące gitary, wspaniałe smyczki, czy potężny bas.... Doskonale znane brzmienia Yamaha Live!, Cool! oraz Sweet! posiadają unikalną paletę długich, stereofonicznych i wielowarstwowych próbek, umożliwiających wierne odwzorowanie wszelkich niuansów tonalnych i technicznych poszczególnych instrumentów. Brzmienia Live!, Cool! oraz Sweet! to doskonały realizm gry.

Duże głośniki. Głośniki w DGX-650 posiadają większe obudowy oraz niezależne głośniki nisko- i wysokotonowe. Zapewniają one potężne i dynamiczne brzmienie, bez zniekształceń sygnału.

Wspaniała funkcja Yamaha Smart Chord zapewnia automatyczny dobór odpowiedniego podkładu akompaniującego, na podstawie pierwszych zagranych akordów. Jest to niezwykle inteligentna i użyteczna funkcja. Nie musisz grać pełnych akordów - wystarczą pojedyncze nuty. Smart Chord zapewnia pełne, profesjonalne podkłady gotowe do gry.

Funkcja Style Recommender ułatwia odnalezienie i dobranie odpowiedniego stylu akompaniamentu. Zagraj kilka nut do odpowiedniego rytmu, zaś instrument za pomocą funkcji Style Recommender dopasuje odpowiedni styl akompaniamentu.

Wyświetlacz zapisu nutowego oraz tekstów utworów. Ciekłokrystaliczny ekran LCD wyświetla pełne zapisy nutowe oraz teksty utworów, wczytanych do pamięci DGX-650. Dzięki temu nie musisz używać dodatkowych statywów na nuty podczas ćwiczeń.

Złącza USB (TO HOST i TO DEVICE) dają możliwość wygodnej, cyfrowej wymiany danych między DGX-650, a komputerem. Zapisuj swoją muzykę, twórz własne płyty CD i edytuj nagrane dźwięki za pomocą komputera. Złącza USB dają możliwość podłączenia nośnika pamięci flash USB do tworzenia kopii zapasowych danych.

Złącze AUX-in daje możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych, takich jak iPod. Podłącz swój iPod i słuchaj muzyki w doskonałej jakości na DGX-650.

http://pl.yamaha.com/pl/products/musical-instruments/keyboards/digitalpianos/dp_dgx_series/dgx-650/?mode=model#tab=product_lineup

klasyczne

Gitara klasyczna Durango MG-006

Gitara klasyczna
Wielkość: 39"
podstrunnica: klon (malowana)
mostek: klon (malowany)
płyta wierzchnia: lipa
boki i tył: lipa, ozdoba mostka
Mexican Guitar

Gitara klasyczna Durango MG-900

Gitara klasyczna
Wielkość: 39"
Szyjka, podstrunnica, mostek: klon
płyta wierzchnia, boki, tył: lipa
Klucze: złote
Jednokrotny binding w kolorze kremowym
Wykończenie: połysk
Mexican Guitar
więcej...

Gitara klasyczna Durango MG-916

Gitara klasyczno-akustyczna
Wielkość: 39"
Menzura 65 cm
Posiada ona wielkość i budowę zbliżoną do gitary klasycznej. Metalowe kołki w stroikach pozwalają na stosowanie strun metalowych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienić je na struny nylonowe. Wykończenie - połysk. Binding jednokrotny (ABS).
Dostępne kolory: czarny, podpalany, bordo, naturalny, zielony, niebieski
więcej...

HOHNER HC-06 4/4

Gitara klasyczna
Wielkość: 39"
podstrunnica: klon (malowana)
mostek: klon (malowany)
płyta wierzchnia: świerk
boki i tył: natowood, ozdoba mostka, połysk
Made in Germany
więcej...

Hoefner HC-206

Hoefner HC-206 gitara klasyczna
więcej...

Rozmiar: 4/4

Płyta wierzchnia: świerk

Spód / boki: mahoń

Gryf: mahoń

Podstrunnica: palisander

Kolor: naturalny

Wykończenie: wysoki połysk

Yamaha C30 M

Yamaha C30 M gitara klasyczna
więcej...

Yamaha C-30 M to jeden z najczęściej polecanych przez nauczycieli gry instrumentów dla początkujących i średnio zaawansowanych muzyków. Komfort gry i znakomite brzmienie sprawiają, że model jest bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej. Na uwagę zasługuje także bardzo staranne wykonanie i świetny, klasyczny wygląd. Jeśli szukasz instrumentu, który posłuży ci nie tylko do nauki, ale także do dalszego rozwijania się w świecie muzyki, wybór jest prosty - Yamaha C30M.

Rozmiar: 4/4

Płyta wierzchnia: świerk

Spód / boki: meranti

Gryf: mahoń

Podstrunnica: palisander

Kolor: naturalny

Wykończenie: mat

YAMAHA C-40

Gitara klasyczna
- płyta wierzchnia: świerk
- spód i boki: meranti
- gryf: palisander
- klucze: chromowane
- kolor: naturalny

Yamaha CX40

Yamaha CX40 II gitara klasyczna z elektroniką
więcej...

 

Gitara klasyczna

Rozmiar: 4/4

Płyta wierzchnia: świerk

Spód/boki: mahoń

Gryf: mahoń

Podstrunnica: palisander

Kolor: naturalny

Wykończenie: wysoki połysk

 

Model CX40 jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, zaczynających dopiero swoją przygodę z gitarą jak i średnio zaawansowanych. Gitara doskonale stroi, posiada bardzo wygodny gryf i niską akcję strun co sprawia, że jest idealnym instrumentem do wszelkiego rodzaju ćwiczeń i wprawek. Jednocześnie jej wspaniały dźwięk zachęca do ćwiczenia i zwiększania swoich umiejętności. Model posiada wbudowaną przystawkę z regulacją głośności i brzmienia.

Yamaha C70

Yamaha C70 gitara klasyczna
więcej...

 

Model C70 to jedna z najtańszych pełnowymiarowych gitar klasycznych firmy Yamaha, ale jego jakość i brzmienie są doskonałe. Świetna okazja dla początkujących.

 

Rozmiar: 4/4

Płyta wierzchnia: świerk

Spód/boki: meranti

Szyjka: nato

Podstrunnica: palisander

Mostek: palisander

Kolor: naturalny

Wykończenie: wysoki połysk

Yamaha C80

Yamaha C80 gitara klasyczna
więcej...

 

Te przystępne cenowo instrumenty oferują jakość, wykonanie i brzmienie, jakie tylko firma Yamaha jest w stanie zapewnić w tej klasie. Wspaniałe gitary dla początkujących i młodych muzyków.

 

Rozmiar 4/4

Płyta wierzchnia: świerk

Spód / boki: mahoń

Gryf: Mahoń

Podstrunnica: palisander

Mostek: palisander

Kolor: naturalny

Wykończenie: wysoki połysk

akustyczne

Gitara akustyczna Durango MG-915

Wielkość: 39"
podstrunnica: klon (malowana)
mostek: klon (malowany)
płyta wierzchnia: świerk
boki i tył: natowood, ozdoba mostka
Mexican Guitar

Gitara akustyczna Stagg SW-203

gitara akustyczna Dreadnought
wierzch: lipa amerykańska
tył i boki: lipa amerykańska
szyjka: nato
mostek: lity klon, barwiony na czarno
osprzęt: niklowany
klucze: zamknięte diecast
wykończenie: wysoki połysk
więcej...

Gitara akustyczna YAMAHA F-370

Kształt: dreadnought
Płyta przednia: świerk
Tył i boki: mahoń wschodni
Szyjka: mahoń wschodni
Podstrunnica: palisander
Mostek: palisander
Menzura: 634mm
21 progów
Klucze: chromowane, diecast
Kolor: naturalny
Wykończenie: wysoki połysk
więcej...

Gitara akustyczna YAMAHA F-310

Kształt: dreadnought
Płyta przednia: świerk
Tył i boki: mahoń wschodni
Szyjka: mahoń wschodni
Podstrunnica: palisander
Mostek: palisander
Menzura: 634mm
21 progów
Klucze: chromowane, diecast
Kolor: naturalny
Wykończenie: wysoki połysk
więcej...

Gitara akustyczna YAMAHA F-310

Kształt: dreadnought
Płyta przednia: świerk
Tył i boki: mahoń wschodni
Szyjka: mahoń wschodni
Podstrunnica: palisander
Mostek: palisander
Menzura: 634mm
21 progów
Klucze: chromowane, diecast
Kolor: czerwony
Wykończenie: wysoki połysk
więcej...

Gitara akustyczna YAMAHA F-310

Kształt: dreadnought
Płyta przednia: świerk
Tył i boki: mahoń wschodni
Szyjka: mahoń wschodni
Podstrunnica: palisander
Mostek: palisander
Menzura: 634mm
21 progów
Klucze: chromowane, diecast
Kolor: brązowy
Wykończenie: wysoki połysk
więcej...

elektroakustyczne

Gitara elektroakustyczna Applause AE 128 HB

Menzura: 25 1/4"
Płyta wierzchnia: świerk
Spód i boki: kompozytowe
Cutaway
Rozeta: kawałki drewna egzotycznego
Mostek: orzech
Podstrunnica: palisander
Klucze: chromowane
Przetwornik: Ovation Slimline
Elektronika: OP4B
 • 3-stopniowy equalizer
 • regulacja głośności
 • wbudowany tuner
 • wskaźnik wyczerpania baterii
 • Kolor: podpalany
  więcej...
 • elektryczne

  Gitara elektryczna Dimavery Rebell 2

  Gitara elektryczna YAMAHA EG 112

  Przetworniki: 2x Yamaha SC, 1x Yamaha HU
  Gryf: Klon/Palisander
  Korpus: Olcha

  Gitara elektryczna YAMAHA Pacifica 112V

  PACIFICA112V
  więcej...
  Przodujący w tej klasie model Pacifica 112V łączy w sobie niezwykłe możliwości sceniczne, komfort gry oraz bezkompromisową konstrukcję, czyniąc tę gitarę najbardziej wartościową na rynku.

  Jedna z najbardziej wartościowych od ponad dekady seria gitar elektrycznych Yamaha Pacifica jest znana ze świetnego brzmienia oraz niezwykłego komfortu gry. Gitary z serii Pacifica charakteryzują m.in. niezwykle komfortowo wyprofilowany korpus, design gryfu typu bolt-on, klasyczne vibrato oraz możliwość przełączania konfiguracji przystawek H-S-S na pięć różnych ustawień.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Opis

  Przystawki Alico V
  Magnesy Alico V stosowane są zarówno w przystawkach jednocewkowych (single-col), jak i w przetwornikach humbucker, dostarczając czyste, jasne brzmienie, ze świetną projekcją, które na pewno nie zaniknie w muzyce całego zespołu.

  Funkcja Coil Tap


  Funkcja Coil Cap na tylnej przystawce humbucker zapewnia szeroki zakres możliwości brzmieniowych, od ciężkiego distortion, aż po przejrzyste brzmienie pojedynczej przystawki jednocewkowej (single-coil). Przełącznik w pokrętle umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy brzmieniami przystawek. Ustawienie potencjometru Pickup Selector (zmiana przystawki) na czwartą pozycję automatycznie włącza funkcję Coil Tap, która dostarcza czyste półtony z pary pojedynczych przystawek.

  Tremolo typu Block Saddle Vintage
  Tremolo typu Block Saddle Vintage oferuje doskonałe działanie. Siodełko typu Heavy Block zapewnia bogaty sustain oraz głębokie brzmienie.

  Przystawka przy mostku
  Tak jak w najlepszych modelach z serii PACIFICA, przystawka przy mostku jest zamontowana bezpośrednio do korpusu. Taka konfiguracja przechwytuje rezonans korpusu, zapewniając większa dynamikę brzmienia.

  Potencjometry
  1 : 5P Pickup Selector (zmiana przystawki)
  2 : Master Volume (przełącznik wciśnij/pociągnij)
  3 : Master Tone

   

  Zestaw EG112C

  Gitarą w tym zestawie jest model EG112C z dwiema jednocewkowymi przystawkami (single-coil) oraz jedną przystawką typu humbucker.
  więcej...
  zestaw zawiera:
  Wzmacniacz gitarowy GA15
  Tuner YT100
  Kostki do gry
  Pokrowiec
  Pasek do gitary
  Zestaw strun
  Korbka do nawijania strun
  Kabel

  Zestaw ERG121C

  Gitarą w tym zestawie jest model ERG121C z jednocewkową przystawką (single-coil) oraz dwiema przystawkami typu humbucker.
  więcej...
  zestaw zawiera:
  Wzmacniacz gitarowy GA15
  Tuner YT100
  Kostki do gry
  Pokrowiec
  Pasek do gitary
  Zestaw strun
  Korbka do nawijania strun
  Kabel

  basowe

  Gitara basowa Richwood RBB 130 Jocker Natural

  Podstrunnica: palisander
  22 progi Jumbo
  Przetworniki: 2x Richwood Jazz Bass
  Potencjometry: 1 głośności, 2x tonów
  Hardware: chromowany
  Kolor: naturalny
  Wykończenie: wysoki połysk
  więcej...

  Gitara basowa YAMAHA RBX-270J SILVER

  4-strunowa,
  Korpus: Olcha,
  Gryf: Klon,
  Podstrunica: Palisander
  Osprzęt: Yamaha Black,
  Menzura: 863mm
  Przetworniki: 2x S.C.

  Zestaw ERB070BP

  ERB070BP to wszystko, czego potrzeba basistom na dobry początek.
  więcej...
  Gitara basowa wyposażona w klonową szyjkę. Doskonały instrument na początek.
  YB15, 9-watowy wzmacniacz z 6-calowym głośnikiem
  Zestaw zawiera również:
  pokrowiec,
  tuner YT140,
  kabel,
  pasek
  oraz kilka kostek

  skrzypce

  Skrzypce ECHO MV-18

  4/4
  W skład zestawu wchodzą:
  - skrzypce 4/4,
  - smyczek,
  - twardy futerał,
  - kalafonia
  - pasek do futerału.

  Smyczek do skrzypiec

  Struny do skrzypiec PRESTO

  Żeberko skrzypcowe

  Podbródek do skrzypiec

  Strunociąg do skrzypiec

  Podstawek do skrzypiec

  Mikrostroiki do skrzypiec

  Kalafonia do skrzypiec

  flety

  YAMAHA YRS-20

  Flet prosty plastik
  Aplikatura niemiecka lub barokowa
  Dostępne kolory: różowy, niebieski, zielony

  YAMAHA YRF-21

  Flet poprzeczny
  plastik

  YAMAHA YRS-23

  Flet prosty sopranowy
  Aplikatura niemiecka
  Plastik

  YAMAHA YRS-31

  Flet prosty sopranowy
  Aplikatura barokowa
  Plastik

  YAMAHA YRS-32B

  Flet prosty sopranowy
  Aplikatura barokowa
  Plastik

  HOHNER

  Flet prosty drewniany
  Aplikatura niemiecka i barokowa

  HOHNER

  Flet prosty drewniany
  Aplikatura niemiecka i barokowa

  MatMax "Fryderyk"

  Flet prosty drewniany
  Aplikatura niemiecka

  FLAŻOLET

  W stroju D

  harmonijki ustne

  PARROT

  harmonijka ustna
  24-kanałowa
  Tonacja C

  HOHNER Big Valley

  harmonijka ustna
  Tonacja C

  PARROT

  harmonijka ustna dwustronna
  Tonacja C i G

  PARROT

  harmonijka ustna
  16-kanałowa
  Tonacja C

  MAUER

  harmonijka ustna
  10-kanałowa
  Tonacja C

  dzwonki

  ZTM Presto

  Dzwonki chromatyczne
  - dwurzędowe
  - na drewnianej podstawie
  - 27-tonowe
  - w komplecie pałeczki

  MatMax

  Dzwonki chromatyczne
  - dwurzędowe
  - na drewnianej podstawie
  - 27-tonowe
  - w komplecie pałeczki
  - produkcja polska

  etniczne i perkusyjne

  BOMBA

  pałki perkusyjne
  z plastikową lub drewnianą końcówką,
  nadają się do różnych rodzajów muzyki: jazz, rock, metal itp.
  kolor czarny i naturalny
  wymiary: dł.42 cm,
  średnica ok.16 mm
  więcej...

  Brelok do klucza do perkusji

  Brelok z pałkami perkusyjnymi

  CANTO HD-13A

  bębenek drewniany

  DADI HD-10

  bębenek

  DADI MT6-08

  tamburyn

  DADI

  tamburyn drewniany

  DADI

  tamburyn "gwiazda"

  DADI

  tamburyn "kwiat"

  Gładek ROCK-160A

  pałki perkusyjne

  Gładek ROCK-140C

  pałki perkusyjne

  Ever Play CASTANET G8-5

  Kastaniety drewniane - 1szt.

  Ever Play MARACAS M0

  Marakasy drewniane
  Lakierowane
  Para

  Meinl CL2HW Claves

  Miotełki perkusyjne

  produkt polski
  uchwyt z materiału antypoślizgowego

  Miotełki perkusyjne metalowe

  Miotełki perkusyjne nylonowe

  NINO-11

  Nino Skin Egg Shaker
  - Ręcznie robiony
  - Naturalna skóra
  - Wymiary: 2,5x1,5x1,5"
  - Waga: około 40g

  Rózgi perkusyjne

  produkt polski
  bardzo trwała i mocna rózga perkusyjna
  idealnie wyważona
  uchwyt z materiału antypoślizgowego

  Stagg TAB-1BK - tamburyn

  - tamburyn cięty
  - talerze wykonane z metalu
  - kolor: czarny

  Stagg TAWH-061 - tamburyn

  Stagg TAWH-080 - bębenek

  Stagg TRI-8 - Trójkąt perkusyjny

  TT Djembe bęben 8" mały

  TT Djembe bęben 10" średni

  YAMAHA ME-103

  pałki do ksylofonu i marimby